Кошик
7 відгуків
Фенікс-смарт - професійний широкоформатний друк у Львові
+380
67
373-78-37
+380
96
719-77-18
+380
32
232-93-39
Пластикові картки

Пластикові картки зустрічаються сьогодні всюди, рідко коли можна зустріти людину, яка б не мала декілька карток. Найбільш розповсюджені дисконтні картки або картки постійних клієнтів. Системи контролю доступу сьогодні також часто використовують пластикові картки: безконтактні та контактні. Безконтактні картки використовують технологію RFID. Досить популярні візитки у пластиковому виконанні, вони відрязняються від звичайних товщиною. Якщо виристовуються нестандартні рішення для виготовлення візиток, такі як прозорі матеріали із частковим задурком білим або іншим кольором, то це вигідно вирізняє власника такої картки від всіх інших.

Тут представлені далеко не всі наші можливості з виготовлення карток, але наші менеджери можуть вам допомогти із складним вибором. 

Пластикові картки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Ми можемо запропонувати дуже багато варіантів пластикових карток починаючи від матеріалу з якого робиться карточка білий, срібний, золотий, прозорий і закінчуючи різноманітними варіанти післядрукарської обробки: тиснення, ембосування, кодування магнітної стрічки тощо. Також готові взятись за виготовлення нестандартних замовлень як наприклад прозорі картки із частковою білою підкладкою під друком...